Product Details and specifications are provided by manufacturer
| Basic | |
|---|---|
| Host Interface: | Keyboard Wedge |
| Serial | |
| USB | |
| Multi-interface | |
| Product Type: | Desktop Barcode Scanner Kit |
| Image Sensor: | Imager |
| Colour: | Midnight Black |
| Connectivity Technology: | Cable |
| Brand Name: | Zebra |
| Barcode Dimension: | 2D |
| 1D | |
| Product Family: | DS9300 |
| General Information | |
|---|---|
| Product Type: | Desktop Barcode Scanner Kit |
| Manufacturer Part Number: | DS9308-SR4U2100AZE |
| Manufacturer Website Address: | http://www.zebra.com/gb/en |
| Manufacturer: | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model: | DS9308 |
| Product Name: | DS9300 Series 1D/2D Presentation Barcode Scanner |
| Product Series: | DS9300 |
| Brand Name: | Zebra |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface: | USB |
| Keyboard Wedge | |
| Serial | |
| Multi-interface |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly: | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Weight (Approximate): | 318 g |
| Colour: | Midnight Black |
| Height: | 145 mm |
| Width: | 86 mm |
| Depth: | 83 mm |
| Technical Information | |
|---|---|
| Barcode Symbology Supported: | 1D:
|
| Image Sensor: | Imager |
| Connectivity Technology: | Cable |
| Scanning Distance: | 279 mm |
| Barcode Dimension: | 1D |
| 2D |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty: | 3 Year |
Package Size and Weight
Height 0.09 m
Width 0.13 m
Length 0.19 m
Shipping Weight 0.53 kg
Zebra DS9308 Desktop Barcode Scanner Kit
Stok kodu: DS9308-SR4U2100AZE
£189,00Fiyat


