Product Details and specifications are provided by manufacturer
| Basic | |
|---|---|
| Product Type: | Handheld Terminal |
| Camera: | Yes |
| Image Sensor: | Imager |
| Screen Resolution: | 800 x 480 |
| Standard Memory: | 2 GB |
| Operating System: | Android 7.0 Nougat |
| Connectivity Technology: | Wireless |
| Form Factor: | Phone-size |
| Screen Size: | 10.9 cm (4.3") |
| Brand Name: | Zebra |
| Screen Mode: | WVGA |
| Memory Card Supported: | microSD |
| Bluetooth: | Yes |
| Wireless LAN: | Yes |
| Wireless LAN Standard: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/r |
| Camera | |
|---|---|
| Camera: | Yes |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Resolution: | 800 x 480 |
| Screen Size: | 10.9 cm (4.3") |
| Screen Mode: | WVGA |
| Display Screen Type: | LCD |
| General Information | |
|---|---|
| Product Type: | Handheld Terminal |
| Manufacturer Part Number: | TC200J-10C112A6 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.zebra.com/gb/en |
| Manufacturer: | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model: | TC20 |
| Product Name: | TC20 Handheld Terminal |
| Brand Name: | Zebra |
| Memory | |
|---|---|
| Flash Memory: | 16 GB |
| Standard Memory: | 2 GB |
| Memory Card Supported: | microSD |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Wireless LAN: | Yes |
| Wireless LAN Standard: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/r |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Weight (Approximate): | 195 g |
| Form Factor: | Phone-size |
| Height: | 133.9 mm |
| Width: | 71.6 mm |
| Depth: | 16 mm |
| Software | |
|---|---|
| Operating System: | Android 7.0 Nougat |
| Technical Information | |
|---|---|
| Image Sensor: | Imager |
| Connectivity Technology: | Wireless |
| Touchscreen Information | |
|---|---|
| Touchscreen: | Yes |
Package Size and Weight
Height 0.04 m
Width 0.11 m
Length 0.2 m
Shipping Weight 0.28 kg
ZEBRA TC20 MOBILE COMPUTER
Stok kodu: TC200J-10C112A6
£310,00Fiyat


