Product Details and specifications are provided by manufacturer
| Basic | |
|---|---|
| Product Type: | Thermal Label |
| Colour: | White |
| Print Technology: | Thermal Transfer |
| Brand Name: | Zebra |
| Media Width: | 101.60 mm |
| Media Length: | 76.20 mm |
| General Information | |
|---|---|
| Product Type: | Thermal Label |
| Manufacturer Part Number: | 880026-076 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.zebra.com/gb/en |
| Packaged Quantity: | 1 |
| Manufacturer: | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model: | 880026-076 |
| Product Name: | Z-Trans 5P Labels |
| Product Line: | Z-Trans |
| Brand Name: | Zebra |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility: | Zebra Printer:
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Colour: | White |
| Product Information | |
|---|---|
| Print Technology: | Thermal Transfer |
| Media Width: | 101.60 mm |
| Media Length: | 76.20 mm |
Package Size and Weight
Height 0.2 m
Width 0.24 m
Length 0.4 m
Shipping Weight 9.23 kg
Pallet Quantity 0
Zebra Z-Perform 1000T, label roll, normal paper, 102x76mm (880026-076)
Stok kodu: 880026-076
£43,00Fiyat


